
Tecumseh Europe
Герметичний поршневий компресор Tecumseh AE4425Y
Герметичні поршневі компресори Tecumseh Europe / L'Unite Hermetique мають кілька серій:
THB, AE, AEZ, CAE — одноциліндрові компресори для побутових холодильників, холодильних прилавків і вітрин. Напруга живлення однофазне 220-240 В. Для захисту від перегрівання двигун має зовнішнє теплове реле. Приєднувальні патрубки під паяння.
CAJ, TAJ — двоциліндрові герметичні компресори для торгових холодильних установок, систем кондиціонування повітря й теплових насосів. Два варіанти напруги живлення — однофазне 220-240 В (CAJ) і трифазне 340-440 В (TAJ). Однофазні моделі для захисту двигуна від перегрівання мають зовнішнє теплове реле, а трифазні мають термореле та два зовнішні теплові реле захисту за струмом. Однофазні герметичні холодильні компресори постачаються в комплекті з електричною коробкою, у якій розміщуються пускова та захисна апаратура. Всі моделі мають приєднувальний патрубок нагнітання під паяння і всмоктувальний запірний вентиль під паяння.
Технічні дані
- Модель: AE4425Y
- Застосування: M-HBP середньотемпературний (-15°C to 15°C )
- Холодоагент: R134a
- Об'єм циліндра: 6.69 см³
- Холодопродуктивність: 810 Вт, стандарт EN12900 (5°C, 50°C)
- Олива: POE 32, заправка 264.55 мл
- Тип двигуна: CSIR
- Живлення: 220 - 240В 1~ 50 Гц
Холодопродуктивність
| Хол-ність (Watt) | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Конденсація °C | |||||||
| Кипіння°C | 30 | 40 | 45 | 50 | 55 | 60 | 70 |
| -25 | 261.5 | 211.5 | |||||
| -20 | 346.3 | 288.1 | 260.7 | 234.9 | |||
| -15 | 450.0 | 380.9 | 347.3 | 314.9 | 284.2 | 255.4 | |
| -10 | 574.9 | 491.9 | 450.8 | 410.4 | 371.3 | 333.7 | 264.6 |
| -5 | 722.9 | 623.4 | 573.2 | 523.5 | 474.5 | 426.7 | 336.0 |
| 0 | 896.2 | 777.2 | 716.6 | 656.0 | 595.7 | 536.3 | 421.1 |
| 5 | 1097 | 955.3 | 882.9 | 810.0 | 737.0 | 664.3 | 521.7 |
| 10 | 1327 | 1160 | 1074 | 987.2 | 900.0 | 812.7 | 639.5 |
| 15 | 1588 | 1393 | 1292 | 1190 | 1087 | 982.9 | 776.0 |
Умови експлуатації EN12900 всмоктувані гази 20°C, переохолодження 0К
Розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecumseh |
| Країна виробник | Франція |
| Застосовувані холодоагенти | R134A |
| Вага | 9.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 161 мм |
| Довжина | 251 мм |
| Висота | 207 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 6 135 ₴


