
SECOP NL6.1MLX
Герметичний поршневий компресор SECOP NL6.1MLX
Secop є експертом у галузі передових технологій герметичних компресорів і рішень щодо охолодження в комерційному холодильному обладнанні. SECOP розробляє високоефективні статичні та мобільні рішення для охолодження для провідних міжнародних підприємств комерційного холодильного обладнання.
Технічні дані
- Модель NL6.1MLX
- Застосування: MBP (середньотемпературний)
- Холодоагент: R404A
- Об'єм циліндра: 6,13 см3
- Холодопродуктивність: 503 Вт (CECOMAF) / 677 Вт (ASHARE) / 593 Вт (EN12900)
- Тип двигуна: CSIR
- Живлення: 220-240V 50Hz
- Вага: 10,5 кг
Робочий діапазон

Розміри

Схема
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Secop |
| Країна виробник | Китай |
| Застосовувані холодоагенти | R404A, R507 |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Холодопродуктивність | 503 Вт (CECOMAF) / 677 Вт (ASHARE) / 593 Вт (EN12900) |
| Об'єм циліндрів, см3 | 16.3 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 166 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Висота | 203 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 046 ₴



