видео обзор TAC-12CHSA/XA31 Inverter WI-FI Ready
Elite серія модель ХА31 Оn-Оff До вашої уваги - модель ХА 31 серії ELITE торгової марки TCL. Моделі XA31 типу старт/стоп доступні, функціональні та надійні у використанні. В класифікації енергоспоживання належать до класу 'А'. Розраховані на площу приміщення від 15 до 70 квадратних метрів. Корпус кондиціонера має класичний білий дизайн з прихованим дисплеєм, який при потребі можна відключити за допомогою пульта керування. Особливістю корпусу є акрилове покриття передньої панелі внутрішнього блоку, на якій зображені хвилясті лінії. Пульт керування інтуїтивно зручний у використані з можливістю підсвічування дисплея при утриманні будь-якої кнопки впродовж трьох секунд. Функція I FEEL дозволяє забезпечити більш комфортну температуру в певній зоні приміщення за рахунок вбудованого датчика температури в пульті керування. Кондиціонер має функцію іонізації, яка наповнює повітря негативно зарядженими іонами. За бажанням її можна вимкнути. Режими роботи: охолодження, авто режим, осушення, вентиляція, обігрів. Також є режими TURBO, ЕCO та режим SLEEP - нiчний режим. При увімкненні TURBO режиму кондиціонер починає працювати на максимальній потужності та швидко досягає необхідної температури. Нічний режим активується при натисканні кнопки SLEEP на пульті керування. Ця функцiя забезпечує комфортну змiну температури пiд час сну. А за рахунок зменшення швидкостi вентилятора досягається мiнiмальний рiвень шуму, що i є запорукою комфортного та здорового вiдпочинку. В режимi ECO компресор працює тiльки тодi, коли треба понизити температуру. Зробивши це - вiн вимикається. Ця функцiя дозволить Вам суттєво заощадити на платiжках за електроенергiю. Для комфортного та зручного використання кондиціонера є можливість направити потік повітря як вертикальними так и горизонтальними жалюзі за допомогою пульта керування. Внутрішній та зовнішній блоки мають спеціальне гідрофільне покриття BLUE FIN, яке захищає від корозії і шкідливих впливів зовнішнього середовища. Також в кондиціонерах присутня функція авторестарт, яка відновлює роботу кондиціонера після аварійного вимкнення живлення. Повітряний фільтр за рахунок хвилястої форми має збільшену площину поверхні та краще очищує повітря в приміщенні від пилу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Производитель | TCL |
| Страна производитель | Китай |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Поток воздуха | 580 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 12000 BTU/ч |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Мощность охлаждения | 3520 Вт |
| Мощность обогрева | 3700 Вт |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 5 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Производительность осушения | 1.2 л./сутки |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Да |
| Уровень шума | 31 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | 21 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Используемый хладагент | R410a |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 250 мм |
| Ширина внутреннего блока | 777 мм |
| Глубина внутреннего блока | 201 мм |
| Вес внутреннего блока | 7 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 498 мм |
| Ширина внешнего блока | 777 мм |
| Глубина внешнего блока | 290 мм |
| Вес внешнего блока | 27 кг |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1100 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1020 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 9 075 ₴







